| Év | Osztalék (részvényszétválással korrigálva) | Változtassa meg |
|---|---|---|
| 2026 (TTM) | $22.00 | 0.00% |
| 2025 | $22.00 | 8,361.54% |
| 2024 | $0.26 | -50.00% |
| 2023 | $0.52 | 8.33% |
| 2022 | $0.48 | 9.09% |
| 2021 | $0.44 | 10.00% |
| 2020 | $0.4 | 14.29% |
| 2019 | $0.35 | 12.90% |
| 2018 | $0.31 | 14.81% |
| 2017 | $0.27 | 12.50% |
| 2016 | $0.24 | 0.00% |
| 2015 | $0.24 | 20.00% |
| 2014 | $0.2 | 66.67% |
| 2013 | $0.12 | 41.18% |
| 2010 | $0.085 | -75.00% |
| 2009 | $0.34 | 41.67% |
| 2008 | $0.24 | 0.00% |
| Év | Osztalék | Változtassa meg |
|---|---|---|
| 2026 (TTM) | $22.00 | 0.00% |
| 2025 | $22.00 | 8,361.54% |
| 2024 | $0.26 | -50.00% |
| 2023 | $0.52 | 8.33% |
| 2022 | $0.48 | 9.09% |
| 2021 | $0.44 | 10.00% |
| 2020 | $0.4 | 14.29% |
| 2019 | $0.35 | 12.90% |
| 2018 | $0.31 | 14.81% |
| 2017 | $0.27 | 12.50% |
| 2016 | $0.24 | 0.00% |
| 2015 | $0.24 | 20.00% |
| 2014 | $0.2 | 66.67% |
| 2013 | $0.12 | 41.18% |
| 2010 | $0.085 | -75.00% |
| 2009 | $0.34 | 41.67% |
| 2008 | $0.24 | 0.00% |
| Vállalat | Osztalékfizetések száma | Ország |
|---|---|---|
| 0.00% |
CN
|
|
| 0.00% |
IT
|
|
| 0.00% |
JP
|
|
| 0.00% |
FR
|
|
| 0.00% |
IN
|